Update #0

Czemu taki odstęp czasowy z wpisami?

No i tu przyszedł czas na małe wytłumaczenia. Kilka dni temu doszedłem do wniosku, dlaczego wszystkie moje wcześniejsze projekty szybko upadały. Zawsze wiązało się to z złą organizacją pracy. W związku z tym, że jestem osobą pracującą na dwa etaty więc czasem jest mi ciężko połączyć dwa etaty i dodatkowo jeszcze projekty rozwijane po godzinach. Muszę znaleźć jakiś sposób na lepszą organizację pracy. Pewnie będę musiał wydzielić sobie w swoim kalendarzu co któryś dzień i po kilka godzin na poświęcenie czasu tylko i wyłącznie na rozwijanie własnych projektów po godzinach.

Popyt napędza podaż…

W moim przypadku elementem napędzającym mnie do pracy jest zainteresowanie moimi projektami. Od kiedy zacząłem pracę nad aktualnie rozwijanym projektem i nie było żadnego zainteresowania przez moment stwierdziłem, że pewnie to nie ma sensu ale jak zauważyłem nie duże ale zawsze zainteresowanie na samym blogu stwierdziłem, że chyba jednak nie warto porzucać tego projektu i dać sobie spokój. Jeszcze większą motywacją dla mnie był wczorajszy wieczór kiedy odpaliłem laptopa i zobaczyłem, że dostałem maila z github z informacją o komentarzu dotyczącego mojego kodu z podpowiedzą jak można by zrobić coś lepiej.

co nowego?

  • Implementacja ładowania atlasów tekstur
  • Utworzenie klas mapy, kafelków oraz obiektów umieszczanych na kafelkach

Niestety nie ma tego dużo ale niestety nie miałem zbyt dużo czasu. Za tydzień pojawi się kolejny update, w którym mam nadzieję, że będzie już większa ilość nowych funkcjonalności.

Github: https://github.com/polkom21/restaurant-tycoon
Ostatni commit: https://github.com/polkom21/restaurant-tycoon/commit/fe8f4488361c8f706918d343732bf0e60d4ddd59
Trello: https://trello.com/b/Tmbhyirp/restaurant-tycoon

Update #0

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s