Daj się poznać 2017

Postanowiłem po raz kolejny rozpocząć pracę nad blogiem. Wstyd się przyznać (a może jednak nie) ale to już chyba po raz 10 zabieram się do tej czynności. Tym razem zainspirowała mnie aktualna edycja konkursu „Daj się poznać 2017”, w której chcę wziąć udział. Nie ma co tu się ukrywać, że dla każdego konkurs kojarzy się z nagrodami. Tak jest i w tym przypadku. Ale jeżeli o mnie chodzi to jest to dla mnie okazja poznać coś nowego jako programista. Chodzi tu o blogowanie oraz o korzystanie z git’a.

Na co dzień zajmuję się tworzeniem stron internetowych natomiast ten konkurs będzie dla mnie odskocznią od codzienności. Mam okazję zrealizować marzenia o stworzeniu gry od początku do końca. Wszystkie dotychczasowe projekty bardzo szybko umierały, i niektóre z nich mam zamiar reanimować w przyszłości ale teraz mam w planach coś nowego. Będzie to gra strategiczno – ekonomiczna. Więcej szczegółów o projekcie pojawi się w kolejnych wpisach (taka auto motywacja do dalszego pisania dla autora).

Jeżeli jesteś tu przypadkiem i zainteresował Cię konkurs to jak najbardziej też możesz zostać uczestnikiem. Wystarczy, że wejdziesz TU i dowiesz się większej ilości szczegółów na temat samego konkursu.

Daj się poznać 2017

Jedna uwaga do wpisu “Daj się poznać 2017

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s